İLÇELER / İZMİR / GÜNCEL

Eroğlu İzmir’de Ticaret Odalarını ziyaret etti

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu İzmir’de Ticaret Odalarını Ziyaret Etti. Bakan Eroğlu, kendisinin de bir esnaf çocuğu olduğunu hatırlatarak, “Bu sebeple esnafın dilini iyi anlıyorum. Esnafımızın taleplerinin takipçisi olacağım” dedi.

Eroğlu İzmir’de Ticaret Odalarını ziyaret etti

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yılı kutlamalarında İzmir’de bulunan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve Esnaf Sanatkârlar Odasını ziyaret etti.  Ziyaretlere İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ın yanı sıra İzmir Milletvekilleri, Oda Başkanları ve yöneticileri de katıldı.

Ziyaretlerde oda başkanları ile istişarelerde bulunan Veysel Eroğlu, İzmir’in ticaretinin gelişimi ve şehrin ticari potansiyelini daha ileri seviyelere götürmek için çalıştıklarını belirtti.
Bakan Eroğlu, kendisinin de bir esnaf çocuğu olduğunu hatırlatarak, “Bu sebeple esnafın dilini iyi anlıyorum. Esnafımızın taleplerinin takipçisi olacağım” dedi. 

 

 

Oda yöneticilerinin taleplerini de dinleyen ve samimi bir atmosferde geçen görüşmelerde konuşan, Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Veysel Eroğlu, İzmir'in potansiyelini daha da iyi, ileri seviyelere götürmek için çalıştıklarını söyledi. Türkiye’nin kabuğunu kırarak dünyada izlenen bir ülke haline geldiğini ifade eden Eroğlu, “Biz sanayici ve esnaflarımıza her türlü desteği vermeye hazırız. İzmir’e, Egeye çok büyük önem veriyoruz.  Ege Gelişim Projesi adıyla muazzam bir proje hazırladık. Şu ana kadar bölgeye çok şeyler yapıldı. Daha da yapılıyor yapılacak” dedi.
Bu haber 18.09.2017 23:34:34 tarihinde eklenmiştir.


Okuyucu Yorumları

Benzer Haberler