GÜNCEL

Ucuz Et Satışı Sektörü Zorluyor!

Hanif Pehlivanoğlu, “Ucuz et satın almak için belirlenen marketlere giden müşteriler, et dışında başka ürünler de satın alıyorlar ve bu marketlere ayak alışkanlığı oluşması diğer marketlerin müşteri kaybına sebep oluyor. Sıkıntının devam etmemesi için biran önce çözüm bulunması lazım.'

Ucuz Et Satışı Sektörü Zorluyor!İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Et ve Süt Kurumu vasıtasıyla belirli zincir mağazalarda yapılan et satışının sektörde bazı sıkıntılara yol açtığını belirtti.

İzmir Ticaret Odası, son dönemde gündeme oturan ve başta marketler, kasaplar ve besiciler olmak üzere çok sayıda sektörü ve pek çok Oda üyesini yakından etkileyen “Et ve Süt Kurumu Vasıtasıyla Belirli Zincir Mağazalarda Yapılan Et Satışının Yarattığı Sorunlar ve Çözüm Önerileri” konulu toplantıya ev sahipliği yaptı.

Toplantıya, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Başkan Yardımcısı Cüneyt Güleç, İzmir Kasaplar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Yücelmiş, Ege PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Vahdet Sarıkaya, İzmir Ticaret Odası 12. Gıda ve Tüketim Maddeleri Perakende Satıcıları Grubu Meclis Üyesi Hanif Pehlivanoğlu, 08. Canlı Hayvan, Kanatlı Et ve Et Ürünleri Grubu Meslek Komitesi Meclis Üyesi Ahmet Dönmezler ve sektör temsilcileri katıldı.

Haberin devamı ve diğer fotoğraflar için tıklayınız: http://www.izto.org.tr/tr/ehaber/type/read/id/4296
Bu haber 08.12.2017 06:35:55 tarihinde eklenmiştir.İlgili Etiketler

Ucuz Et Satışı

Okuyucu Yorumları

Benzer Haberler