DENİZLİ / GÜNCEL

Son Gelişmeler Seminer’de Masaya Yatırıldı

Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve SAGAM Strateji Danışmanlık Kurucusu ünlü Ekonomist Murat Sağman, “Küresel Piyasalarda ve Türkiye Ekonomisinde Son Gelişmeler ve 2018’den Tüm Beklentiler” konularında bilgi paylaşımında bulundu

Son Gelişmeler Seminer’de Masaya YatırıldıTürkiye Ekonomisinde Son Gelişmeler Denizli OSB’de Düzenlenen Seminer’de Masaya Yatırıldı
Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nin ev sahipliğinde konuşmacı olarak Ekonomist Murat Sağman’ın katıldığı “Küresel Piyasalarda ve Türkiye Ekonomisinde Son Gelişmeler ve 2018’den Tüm Beklentiler” konulu seminer, Valimiz Hasan Karahan’ın katılımı ile gerçekleştirildi.
Denizli OSB Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya, Valimiz Hasan Karahan, Honaz Kaymakamı Zafer Öz, Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Uslu, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert,  DSO Başkanı Müjdat Keçeci ve işadamları katıldı.
Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve SAGAM Strateji Danışmanlık Kurucusu ünlü Ekonomist Murat Sağman, “Küresel Piyasalarda ve Türkiye Ekonomisinde Son Gelişmeler ve 2018’den Tüm Beklentiler” konularında bilgi paylaşımında bulundu. Finans piyasalarının ve makroekonomik gelişmelerin ele alındığı seminerde katılımcılara 2018 yılına ilişkin öngörülerini paylaşan Sağman, riskleri iyi yönetmeleri durumunda her zaman kendilerini koruyacaklarını vurgulayarak sanayicilere önemli tüyolar verdi.
Konuşmasında, 2008 yılına kadar dünyada büyük ekonomik krizlerin meydana geldiğinin altını çizen Sağman, 2002-2007 yılları arasında Türkiye’nin yüzde 7’lik büyüme hacminin önemine işaret etti. Merkez Bankası ve para politikaları hakkında da bilgiler veren Murat Sağman, küresel piyasalardaki son durumlar hakkında da sanayicileri bilgilendirdi. 

Haberin sayfası ve diğer fotoğraflar için tıklayınız: 
http://denizli.gov.tr/turkiye-ekonomisinde-son-gelismeler-denizli-osbde-duzenlenen-seminerde-masaya-yatirildi
Bu haber 25.12.2017 20:10:46 tarihinde eklenmiştir.İlgili Etiketler

Denizli

Okuyucu Yorumları

Benzer Haberler