İZMİR / GÜNCEL / KÜLTÜR / SANAT

Antalya Expo Center`de buluştular

Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur; Katılım sağlayan Borsamız üyelerine teşekkürlerimi sunarım ifadelerine yer verdi.

Antalya Expo Center'de buluştularAYDIN TİCARET BORSASI ÜYELERİNİ “ULUSLARARASI SERA, TARIM EKİPMANLARI VE TEKNOLOJİLERİ” FUARIYLA BULUŞTURDU
Aydın Ticaret Borsası  üyelerini 01-03 Aralık   tarihleri arasında Antalya Expo Center’de gerçekleşen, Uluslararası katılımlı “Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları Ve Teknolojileri Fuarı” fuarıyla buluşturdu.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur,  Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu Üyeleri Yakup Er ve Abdülkadir Yıldız, Meclis Üyeleri Adnan Bosnalı, Ali Çevik, Rıza Uyar,  Ahmet Şenel, Erkan Aslan, Mehmet Ali Avcu ve  beraberindeki Borsa üyeleri “Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları Ve Teknolojileri”  Fuarı’nı ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur; Ülkemizin her köşesi verimli topraklara sahiptir. Bu topraklarda yaşamak bizim ayrıcalığımızdır. “Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması” temasıyla gerçekleşen  “Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları Ve Teknolojileri” fuarı sonrasında üyelerimizin duydukları memnuniyet bizleri onurlandırmıştır. Fuarlar, yeni teknolojileri görmenin yanı sıra, üyelerimiz ve Borsamız arasındaki iletişimi güçlendirmek, öneri talep ve isteklerini, yüz yüze bizlere iletmeleri sağlamak adına çok önemlidir. Katılım sağlayan Borsamız üyelerine teşekkürlerimi sunarım ifadelerine yer verdi. 

Haberin sayfası ve diğer fotoğraflar için tıklayınız:
http://aydinticaretborsasi.org.tr/sayfa.asp?tur=haberdetay&tip=Haber&a_id=266
Bu haber 08.12.2017 05:15:08 tarihinde eklenmiştir.İlgili Etiketler

AYDIN TİCARET BORSASI

Okuyucu Yorumları

Benzer Haberler