GENEL / UŞAK

UTSO STRATEJİK PLAN ÇALIŞMALARI

Bu tür toplantıların ilin gelişimi adına çok faydalı olduğunu belirten kurum temsilcileri il genel sorunları, çözüm önerileri ve ortak yapılabilecek projeler hakkında fikirlerini paylaştı.

UTSO STRATEJİK PLAN ÇALIŞMALARIUşak Ticaret ve Sanayi Odası hem mevcut kalitesinin iyileştirilmesi hem de Uşak’ın değişen Dünya trendleri doğrultusunda sosyal ve ekonomik göstergelerinin yükseltilmesinin sağlanmasını hedef alarak 2018 – 2021 Stratejik Plan çalışmalarına dış paydaşlarının katılımları ile gerçekleştirdiği toplantı ile devam etti.

Stratejik Plan Danışmanı Dr. Yüksel Vardar’ın sunumuyla başlayan toplantıya UTSO’nun  hizmet sunumu sırasında ilişkide bulunduğu Kamu Kurumları ile Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Dr. Yüksel Vardar stratejik plan çalışmalarındaki amaçlar ve basamakları hakkında genel bilgilendirmede bulundu. Vardar, “Ticaret ve Sanayi Odaları’nın bulundukları illerde şehrin sosyal ve ekonomik hayatına yön veren önemli kuruluşlarından biridir. Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’da üstlendikleri sorumluluk ve mesuliyetin bilincinde hareketle,  bölgeye örnek proje ve faaliyetlerle 2018-2021 yol haritalarını belirleyecek Stratejik Plan çalışmalarını yürütmektedir. Bugün burada 2018-2021 yılları arasını kapsayan Stratejik Plan çalışmamızın dış paydaşlarımızla durum analizi çalıştayı için toplandık. Bu güzel katılımınızdan ve çalışmalarımıza vereceğiniz katkılardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Haberin devamı ve diğer fotoğraflar için tıklayınız: http://usaktso.org/index.php?sayfa=haberler&id=421
Bu haber 24.11.2017 07:14:44 tarihinde eklenmiştir.


Okuyucu Yorumları

Benzer Haberler