İLÇELER / İZMİR / GÜNCEL

Dayanışma Günü farkındalık videosu

İzmir Ticaret Borsası kadına yönelik şiddeti, sosyal, ekonomik, siyasal ve kültürel hayata katılan milyonlarca kadını fiziksel ve duygusal boyutlarda derinden etkileyen, insan haklarının en yaygın ihlallerinden biri olarak kabul ediyor.

Dayanışma Günü farkındalık videosuİzmir Ticaret Borsası, aile içi şiddetin ve toplumsal cinsiyet eşitsizliğinin doğurduğu olumsuz etkilerin ortadan kaldırılması amacıyla, Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu ile işbirliği halinde yola çıktığı "İş Dünyası Aile İçi Şiddete Karşı (BADV)" Projesi kapsamında 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele ve Uluslararası Dayanışma gününde “birlikte daha güçlüyüz!” dedi. İzmir Ticaret Borsası kadına yönelik şiddeti, sosyal, ekonomik, siyasal ve kültürel hayata katılan milyonlarca kadını fiziksel ve duygusal boyutlarda derinden etkileyen, insan haklarının en yaygın ihlallerinden biri olarak kabul ediyor.

 

İzmir Ticaret Borsası 25 Kasım’a özel olarak hazırladığı kurumsal farkındalık videosuna erişmek için tıklayınız:  http://tv.itb.org.tr/video/64-itb-25-kasim-kadina-yonelik-siddete-karsi-mucadele-ve-uluslararasi-dayanisma-gunu-farkindalik-videosu
Bu haber 28.11.2017 23:33:12 tarihinde eklenmiştir.


Okuyucu Yorumları

Benzer Haberler