GÜNCEL / MANİSA

297 Milyonluk Açılış

Turgutlu Belediyesi ziyaretinin ardından açılışların yapılacağı Demokrasi Şehitleri Meydanı’na geçildi. Törene MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün yanı sıra ilçe kaymakamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

297 Milyonluk AçılışManisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü ve Turgutlu Belediyesinin ilçeye kazandırdığı yatırım ve hizmetlerin toplu açılış ve temel atma töreni, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımlarıyla gerçekleşti. Toplam 297 milyon lirayı bulan 81 projenin kazandırıldığı törende konuşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Sevdamız olan Turgutlu’muza ve Manisa’mıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü ve Turgutlu Belediyesinin ilçeye kazandırdığı yatırım ve hizmetlerin toplu açılışlarını gerçekleştirmek üzere Turgutlu’daydı. İlçeye girişiyle birlikte büyük bir coşkuyla karşılanan MHP Lideri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte Turgutlu Belediyesini ziyaret etti. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ve Turgutlulular tarafından karşılanan Bahçeli, belediye binasında ağırlandı. Burada Turgutlu Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Turgay Şirin, Bahçeli’ye hediye takdiminde bulundu. Açılış alanında ise, ünlü sanatçı Ahmet Şafak, Turgutlulular için birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi.

Haberin devamını okumak için tıklayınız: http://manisa.bel.tr/Haberler/14512_turgutluda-297-milyonluk-acilis.aspx
Bu haber 24.11.2017 08:10:30 tarihinde eklenmiştir.İlgili Etiketler

Turgutlu Belediyesi

Okuyucu Yorumları

Benzer Haberler